Kanabis sativa në banesë, arrestohet në Gramsh poseduesi (EMRI+FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:38 12-03-2017 Kanabis sativa në banesë, arrestohet në Gramsh poseduesi (EMRI+FOTO)

Sekuestrohen 12 kg lëndë narkotike, si dhe vihet në pranga një person.

Droga është kapur në Gramsh, ndërsa në pranga ka rënë Lefter Sela 37 vjeç, banues në fshatin Gribë. Lënda narkotike e llojit kanabis sativa ju gjet nga policia e Elbasanit gjatë një kontrolli në banesën e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqsor Elbasan  për veprën penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. 

 

gramsh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmia tronditëse/ Burri mu dogj se zjarrëfikësit e Shkodrës ngatërruan lagjen
Drogë në makinë, arrestohet trafikanti në autostradën Levan-Tepelenë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012845993041992
array(1) { ["section"]=> string(71) "kanabis-sativa-ne-banese-arrestohet-ne-gramsh-poseduesi-emri-foto-71603" }