Kandidati i tretë për FSHF-në, i qeshur në takimin me kryebashkiakët (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 10:19 07-02-2018 Kandidati i tretë për FSHF-në, i qeshur në takimin me kryebashkiakët (FOTO)

Pak para nisjes së punimeve të Asamblesë për zgjedhjen e kreut të ri të FSHF-së, është shfaqur i qesghur dhe krejt i qetë kandidati i tretë i kësaj gare, Shpëtim Hala.

Newsbomb.al e ka fiksuar atë teksa duket krejt i qetë, ndërsa po zhvillon një takim të shkurtër pak para nisjes së punimeve me kreun e bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra.

Ish-gjyqtari Hala është kandidati i tretë i kësaj gare, ndonëse nuk pati rezonancë të fortë mediatike gjatë fushatës një-mujore.

 27787453_10212025639418327_1581238150_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095691680908203
array(1) { ["section"]=> string(79) "kandidati-i-trete-per-fshf-ne-i-qeshur-ne-takimin-me-kryebashkiaket-foto-109415" }