Kandidati për president e pëson keq, sulmohet me miell (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:45 06-04-2017 Kandidati për president e pëson keq, sulmohet me miell (Video)

Kandidati francez i republikanëve për postin e Presidentit, Francois Fillon, është sulmuar sot nga protestues të cilët i kanë hedhur miell gjatë një eventi në Strasburg.

Dy ditë më parë Fillon mori pjesë në debatin e dytë presidencial por ai është në qendër të një skandali pas akuzave se ka paguar gruan e tij për një punë që nuk e ka bërë kurrë.

Sulmi me miell është kapur në kamera. Ndiqni pamjet:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e tmerrshme, nëna infermiere mbyll të bijën anoreksike në valixhe dhe e hedh në det: Pse mori vendimin ekstrem
E vërtetojnë neuroshkencëtarët: Vera vë në punë trurin tonë më shumë se çdo veprim tjetër, ja përse »
Article Logic
Execution time: 0.011511087417603
array(1) { ["section"]=> string(65) "kandidati-per-president-e-peson-keq-sulmohet-me-miell-video-74323" }