Kandidatja për deputete e PS-së zbulon detaje intime, ja vendi më i çuditshëm ku ka bërë s*ks

Publikuar tek: aktualitet, më 14:22 27-01-2021 Kandidatja për deputete e PS-së zbulon detaje intime, ja vendi më i çuditshëm ku ka bërë s*ks

Aktorja e humorit dhe kandidatja për deputete e Partisë Socialiste Arjola Demiri ka bërë një rrëfim për jetën e saj personale.

Ajo ka thënë se përë momentin është beqare, pasi akoma nuk e ka gjetur personin e duhur.

Në një intervistë për “Afer Party”, Demiri rrëfeu se vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks është në mal dhe i pëlqejnë puthjet pranë zjarrit.

Pjesë nga intervista:

Shpenzon apo fiton më shumë para?

Arjola Demiri: Shpenzoj më shumë.

Arjola Demiri: Single

I bën apo të bën më shumë surpriza?

Arjola Demiri: Kujt? (qesh) Nëse jemi në të ardhmen, do më bëjë më shumë surpriza.

Puthje buzë detit apo pranë zjarrit

Arjola Demiri: Pranë zjarrit

Vendi më i çuditshëm ku kam bërë dashuri është në …

Arjola Demiri: Në mal

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndalon 30 vjeçarin në Tiranë, i kontrollon makinën dhe gjen dhjetëra doza kokainë, e pësojnë dhe 2 shokët e tij (EMRI)
Rakip Suli padit në SPAK ish-kryebashkiakun e Kamzës Xhelal Mziu, ja për se e akuzon »
Article Logic
Execution time: 0.012930154800415
array(1) { ["section"]=> string(99) "kandidatja-per-deputete-e-ps-se-zbulon-detaje-intime-ja-vendi-me-i-cuditshem-ku-ka-bere-s-ks-236601" }