Kandidatja për presidente e Francës sulmohet me breshëri vezësh nga protestuesit

Publikuar tek: bota, më 17:39 04-05-2017 Kandidatja për presidente e Francës sulmohet me breshëri vezësh nga protestuesit

Kandidatja për Presidente në Francë nga rradhët e Frontit Kombëtar Marine Le Pen është sulmuar me vezë nga protestuesit gjatë takimit elektoral në Brittany.

Lë Pen u përball me rreth 50 protestues të cilët qëllonin me një bresheri vezësh kundrejt saj me sloganin “Jashtë fashistët”.

Më pas u mbrojt nga truprojat e saj të cilët e futën menjëherë brenda lideren e ekstremit të majtë, teksa shfaqej e qeshur dhe mospërfillëse kundrejt incidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ushtarja 22-vjeçare amerikane fotografon vdekjen e saj
Edhe meshkujt mund të preken nga kanceri i gjirit, thotë studimi i ri. Ja simptomat »
Article Logic
Execution time: 0.011715173721313
array(1) { ["section"]=> string(86) "kandidatja-per-presidente-e-frances-sulmohet-me-bresheri-vezesh-nga-protestuesit-77487" }