Kandidimi i Veliajt për herë të dytë, Spiropali: Me Ramën s'ka asnjë konflikt

Publikuar tek: aktualitet, më 08:08 22-01-2019 Kandidimi i Veliajt për herë të dytë, Spiropali: Me Ramën s'ka asnjë konflikt Elisa Spiropali

Ministrja e re e Shtetit dhe Parlamentit, Elisa Spiropali, ka thënë në studion e “5 Pyetjet nga Babaramo”, se kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj nuk ka asnjë konflikt me kryeministrin Edi Rama.

Spiropali u shpreh se puna e Veliajt në Bashkinë e Tiranës, se janë të gjitha konspiracioni që pasurojnë menunë e portaleve.

“Nuk ka asnjë konflikt Rama-Veliaj, apo një konflikt Veliaj me njeri tjetër. Janë të gjitha teori konspiracioni që pasurojnë menunë e portaleve shqiptare që janë kthyer në burim klikimesh dhe të gjitha i bëjnë për klikime. Puna vazhdon Tirana është ajo që është. Ka ndryshuar shumë që nga qeverisja e Bashës dhe besoj se puna flet vetë. Kur analizohen kandidatët në PS, të gjitha merren parasysh. S’ka ngelur tek unë kandidimi i Veliaj, se diskutohet në kryesi, por puna e Veliajt flet vetë.”- u shpreh Spiropali.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Udhëtonte me dokumenta false, arrestohet 23-vjeçari shqiptar në Itali
Prokurorja e Krimeve të Rënda, Donika Prela para vettingut, si ndryshoi pasuria ndër vite »
Article Logic
Execution time: 0.012692928314209
array(1) { ["section"]=> string(67) "kandidimi-i-veliajt-per-here-te-dyte-spiropali-me-ramen-s-ka-149787" }