Kanos me hanxhar 23-vjeçarin, 2 të arrestuar (Emrat)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:14 15-02-2017 Kanos me hanxhar 23-vjeçarin, 2 të arrestuar (Emrat)

Një konflikt për motive të dobëta është bërë shkak që dy persona të përfundojnë në prangat e policisë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit:

-Armir Hoxha 36 vjeç, banues në Kukës

-Selami Ukperajn 23 vjeç, banues në Kukës

Sipas infolrmacioneve 36-vjeçari ka kanosur me hanxhar 70 cm të riun. Mësohet se gjatë shoqërimit në komisariat 23-vjeçari Ukperaj ka kundërshtuar punonjësit e policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë për hetime të mëtejshme dhe zbardhjen e plotë të konfliktit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjedia në Fier/ Flet babai i Ermira Dushit: Kjo është e vërteta e vajzës sime të vrarë
DEL VIDEOJA: Paund, dollarë Amerikanë, Australianë, Kanadezë dhe Euro të groposura në 2 tenxhere me presion: Si i mbanin paratë grabitësit »
Article Logic
Execution time: 0.011286973953247
array(1) { ["section"]=> string(55) "kanos-me-hanxhar-23-vjecarin-2-te-arrestuar-emrat-68755" }