Kanos me thikë babain, arrestohet i riu në Fier (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:41 11-04-2017 Kanos me thikë babain, arrestohet i riu në Fier (EMRI)

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë Arbër Haxhiaj, 28 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i tij u bë pasi ka kanosur me thikë babain e tij, shtetasin M.H, 54 vjeç.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua thika me të cilën kanosi të atin. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Dhunë në familje". 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish nr.1 i Policisë së Shtetit zbulon detaje pse u vra Artan Cuku dhe se cilët janë ish-drejtuesit e tjerë që janë në rrezik
Terorizuan dhe e lidhën në karrige të moshuarën, arrestohen në Gjermani 2 “skifterat” shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.010465860366821
array(1) { ["section"]=> string(57) "kanos-me-thike-babain-arrestohet-i-riu-ne-fier-emri-74775" }