Kanosën me “Shotgun” vëllain dhe kunatën, burrë e grua përfundojnë në komisariatin e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:43 03-03-2017 Kanosën me “Shotgun” vëllain dhe kunatën, burrë e grua përfundojnë në komisariatin e Tiranës

Burrë e grua kanë përfunduar në komisariatin e Tiranës pasi kanosën me armë gjahu dhe ushtruan dhunë ndaj një çifti tjetër.

Dje u arrestua  Krenar L., 35 vjeç, banues në Tiranë, si dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasit N. L., 30 vjeçe dhe G. L., 76 vjeç, banues në Tiranë, sepse në rrugën e “Arbërit” në Kamëz, Krenar L., ka kanosur me armë gjahu, kunatën e tij, shtetasen A. H., 34 vjeç, banuese në Tiranë dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, F. L., 44 vjeç, banues në Tiranë, ndërsa shtetasja N. L. (nusja e Krenar L.), ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj kunetërve të saj, F. L. dhe A. H.

Shtetasit Krenar L. u bllokua  në cilësinë e provës materiale arma e gjahut, tip Shotgan të cilën e ka me leje, ndërsa xhaxhait të tij G. L. u gjetën e bllokuan në cilësinë e provës materiale 94 copë fishek, kalibër 7.62 mm.

Shtetasesi A. H u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme. Materialet u referuan në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Tiranë.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “40 mijë $, ose…” studentet shqiptare kurth me video seksi biznesmenit amerikan në Tiranë
Parashikimi i motit në vendin tonë, ja si do të variojnë temperaturat »
Article Logic
Execution time: 0.0099680423736572
array(1) { ["section"]=> string(95) "kanosen-me-shotgun-vellain-dhe-kunaten-burre-e-grua-perfundojne-ne-komisariatin-e-tiranes-70594" }