Kanosi dy policë, procedohet 26 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:47 21-01-2015 Kanosi dy policë, procedohet 26 vjeçari

Një 26 vjeçar me iniciale P. C., banues në qytetin e Korçes do të ndiqet penalisht pasi ka kanosur për shkak të detyrës, dy punonjës të Policisë Rrugore.

Mësohet, se janë kanosur në krye të detyrës nga 26 vjeçari, punonjësit e policisë me iniciale A. T., banues në fshatin Fitore të Devollit dhe F.H., banues në fashatin Miras. 

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme pranë një pikë karburanti në qytetin e Bilishtit. Hetimi i shtetasit 26 vjeçar, do të bëhet në gjendje të lirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rocca: Shqipëria dhe Kosova, pikë tranziti për terroristët
"Nuk besoj se kryeministri do mbajë fjalën që më dha" »
Article Logic
Execution time: 0.012722969055176
array(1) { ["section"]=> string(43) "kanosi-dy-police-procedohet-26-vjecari-1077" }