Kanosi me armë, policia vë në pranga 48-vjeçarin e shpallur në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 09:52 22-05-2015 Kanosi me armë, policia vë në pranga 48-vjeçarin e shpallur në kërkim

Mujo Qejvani,  48 vjeç është vënë në pranga nga policia e Vlorës.

48-vjeçari Qevjani ishte shpallur në kërkim pas ngjarjes së ndodhur më  më datë 18.10.2014, në lagjen “ 1 Maji".

Qejvani ka  kanosur  me armë shtetasi n E.B, dhe pas këtij akti policia kishte vendosur masën e sigurisë ndaj tij “arrest me burg”

Ndaj këtij shtetasi rëndojnë akuzat  "Kanosja" dhe "Armembajtje pa leje"

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kishte mbjellë drogë pranë banesës arrestohet kultivuesi, ndjekje penale për kryekomunarin Kujtim Hazizaj
Zgjidhen 5 anëtarët e Këshillit të Prokurorisë. Ja emrat »
Article Logic
Execution time: 0.011222124099731
array(1) { ["section"]=> string(74) "kanosi-me-arme-policia-ve-ne-pranga-48-vjecarin-e-shpallur-ne-kerkim-11714" }