Kanosi me thikë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 16:01 18-01-2020 Kanosi me thikë bashkëshorten, arrestohet 41 vjeçari në Shkodër Foto ilustruese

Një 41 vjeçar nga qyteti i Shkodrës është arrestuar ditën e sotme pasi ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij dhe e ka dhunuar.

Autori me iniciale K.Z është akuzuar për "Kanosje" dhe "Dhunë në familje" pas denoncimit nga gruaja e tij me iniciale F.Z, 38 vjeçe.

Policia ka sekuestruar thikën me të cilën autori ka kryer veprën penale
Vijon
...Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060229063034058
array(1) { ["section"]=> string(69) "kanosi-me-thike-bashkeshorten-arrestohet-41-vjecari-ne-shkoder-192457" }