Kanuni i Lekë Dukagjinit tani edhe në App Store, interes i jashtëzakonshëm

Publikuar tek: kulture-art, më 15:17 20-12-2017 Kanuni i Lekë Dukagjinit  tani edhe në App Store, interes i jashtëzakonshëm

Prej disa kohësh Kanunin e Lekë Dukagjinit mund ta gjeni edhe në app store për platformën Android.

Mesa duket të paturit të një formaiti të tillë të këtij Kanuni është parë e nevojshme, dhe duket se jo pak njerëz kanë treguar interesim për ta shkarkuar dhe përdorur Kanunin si aplikacion në celularët e tyre inteligjentë.

Gjithashtu komentet lidhur me këtë aplikacion kanqë qenë të shumta dhe kryesisht pozitive. Që sot e tutje Kanunin e para 500 viteve mund ta gjejmë edhe në formën e tij dixhitale.

komentet.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.086234092712402
array(1) { ["section"]=> string(80) "kanuni-i-leke-dukagjinit-tani-edhe-ne-app-store-interes-i-jashtezakonshem-103768" }