Kany West në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milionë dollarë të kalojë një natë me Kim Kardashian, ofertë edhe nga…policia e Filadelfias

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:59 14-01-2021 Kany West në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milionë dollarë të kalojë një natë me Kim Kardashian, ofertë edhe nga…policia e Filadelfias Fotomontazh/ Kanye West, Kim Kardashian dhe princi saudit

Këngëtari i njohur Kanye West ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike, pasi ka deklaruar se ka 53 milionë dollarë borxh.

Ai kërkoi ndihmë nga Mark Zuckenberg, nga i cili kërkoi 1 miliardë dollarë për të vazhduar punën e tij në art, si dhe u shpreh që do të pranonte çdo ndihmë nga miliarderë të tjerë.

Por një ofertë e papritur i ka ardhur këngëtarit nga princi saudit Mohammed, i cili jep 10 milionë dollarë që të kalojë një mbrëmje me gruan e tij, Kim Kardashian.

“Nuk më intereson aspak muzika apo veshjet e tij, por gruaja e tij është një aset i paçmuar. Unë do t’i paguaja 10 milion dollarë ose më shumë vetëm për të kaluar një mbrëmje me të”, tha princi, duke befasuar botën.

As Kanye dhe as Kim ende nuk kanë reaguar për këtë ofertë, ndërkohë që një tjetër ofertë i ka ardhur këngëtarit nga policia e filadelfias, për t’u bërë pjesë e tyre.

Screenshot_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Stresi i revoltuar me miqtë e tij: As urën e Kukësit s’keni me kalu se do t’ju q* krejt ç’ka ju mban pragu (Shfaqet në ‘shtëpi bari’ në Angli)
»
Article Logic
Execution time: 0.011620998382568
array(1) { ["section"]=> string(152) "kany-west-ne-krize-financiare-princi-saudit-i-ofron-10-milione-dollare-te-kaloje-nje-nate-me-kim-kardashian-oferte-edhe-nga-policia-e-filadelfias-235006" }