Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:20 27-11-2016 Kanye West është në gjendje të rëndë, prej ditësh ndodhet në spital

Reperi i famshëm amerikan Kanye West e ka kaluar fundjavën i shtruar në spital pas gjendjes tejet të rënduar nga dehidratimi dhe lodhja e madhe.

Sipas TMZ, Kanye është ndjerë paranojak dhe në depression të thellë gjatë fundjavës duke mos i lejuar as doktorët të t’i afroheshin pasi kujtonte se kishin synime të këqija, raporton Newsbomb.al.

Shumë reperë të tjerë kanë shprehur mbështetjen e tyre, një ndër ta edhe Lupe Fiasco, i cili shpjegoi se sa e lodhshme është puna e një performuesi dhe sa shumë mund të të rrënojë mentalisht një tur koncertesh.

Fiasco i ka bërë thirrje të gjithë fansave të Kanye të mos e lënë vetëm në këtë kohë të vështirë që po kalon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021615028381348
array(1) { ["section"]=> string(72) "kanye-west-eshte-ne-gjendje-te-rende-prej-ditesh-ndodhet-ne-spital-60848" }