Kanye West 'injoron' puthjet e Kim Kardashian para mijëra spektatorëve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 20-02-2020 Kanye West 'injoron' puthjet e Kim Kardashian para mijëra spektatorëve (VIDEO) Kim Kardashian - Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin të pranishëm në lojën e basketbollit të NBA All-Star.

Në një video të publikuar në 'Twitter', Kim shfaqet duke përshëndetur të gjithë fansat, më pas i drejtohet Kanyt për ta puthur, por ai e 'injoron' duke mos lëvizur fare.

Ky moment është komentuar jashtë mase, ku shumë fansa e kanë kritikuar reperin.

Kujtojmë që si Kanye dhe Kim janë një ndër personat më të paguar të showbiz-it dhe një ndër çiftet më të dashur të Hollywoodit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013838052749634
array(1) { ["section"]=> string(81) "kanye-west-injoron-puthjet-e-kim-kardashian-para-mijera-spektatoreve-video-195901" }