Kanye West nga koncerti me urgjencë në spital, i nënshtrohet testeve psikiatrike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:02 22-11-2016 Kanye West nga koncerti me urgjencë në spital, i nënshtrohet testeve psikiatrike

Superstari i repit Kanye West, duket se nuk është në ditët e tij më të mira.

Sipas CNN reperi është shtruar në spital një ditë më parë për shkak të një emergjence mjekësore.

Për pasojë ai ka anuluar turneun e tij në Los Angeles që do duhej të zgjaste deri me dhjetor, por të gjitha 21 shfaqjet e tij janë anuluar.

Mësohet se artisti është marrë me ambulancë në vendin ku po mbahej koncerti dhe është shtruar në spitalin e Kalifornisë në Los Angeles, edhe ‘TMZ’ konfirmon se ai po iu nënshtrohet testeve psikiatrike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028532981872559
array(1) { ["section"]=> string(85) "kanye-west-nga-koncerti-me-urgjence-ne-spital-i-nenshtrohet-testeve-psikiatrike-60298" }