KAOS në Fier: Moti i keq shemb dhjetra pemë, ka dëme materiale (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:01 23-07-2018 KAOS në Fier: Moti i keq shemb dhjetra pemë, ka dëme materiale (Foto)

Era e fortë dhe rreshjet e shumta të shut kanë shkaktuar rrëzimin e disa pemëve në qytetin e Fierit.

Dhjetra pemë janë shembur në rrugën “Llukan Toska”, në disa raste duke shkaktuar dëmtimin e automjeteve të parkuara buzë rrugës.

Trafiku në këtë zonë është rënduar ndërsa situata paraqitet më e rrezikshme për shkak të rrëzimit të pemëve mbi telat e shtyllave elektrike. Aktualisht disa punonjës së Bashkisë po punojnë për normalizimin e situatës.

fgertu4rj5j.jpg

dth4rtj45r6j56j.jpg

rge4th45h5j.jpg

wergt35g345h4h.jpg

frthrth45hj45rj.jpg

ge4h45h54h.jpg

dghthj4r5hj56j.jpg

ed45rth45h56j.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036123991012573
array(1) { ["section"]=> string(72) "kaos-ne-fier-moti-i-keq-shemb-dhjetra-peme-ka-deme-materiale-foto-128865" }