Kaos në Rinas, prej 4 orësh pasagjerët në pritje: Ka fëmijë dhe të sëmurë, kërkojmë rimbursim biletash

Publikuar tek: aktualitet, më 16:34 03-03-2017 Kaos në Rinas, prej 4 orësh pasagjerët në pritje: Ka fëmijë dhe të sëmurë, kërkojmë rimbursim biletash

Prej 4 orësh 130 pasagjerë po presin në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas për shkak të një defekti të avionit “Blue Panorama”.

“Kemi dëgjuar që nuk është hera e parë që ka vonesa. Ka fëmijë dhe të sëmurë që presin prej 4 orësh. Kërkojmë rimbursim të biletave”,-kanë thënë për Report Tv pasagjerët.

Fluturim për në “Pisa” të Italisë duhej ishte realizuar prej orësh, ndërsa pasagjerët po presin akoma në aeroport, teksa tregojnë se nuk kanë marrë asnjë përgjigje nga kompania.

 

  fyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtyhet sërish seanca për Shullazin, irritohet avokati, por gjykata i tërheq vëmendjen
Vrau dy persona, ekstradohet nga Londra Gjergj Çupi, i dënuari me 25 vite burg »
Article Logic
Execution time: 0.010421991348267
array(1) { ["section"]=> string(105) "kaos-ne-rinas-prej-4-oresh-pasagjeret-ne-pritje-ka-femije-dhe-te-semure-kerkojme-rimbursim-biletash-70659" }