Kap poza të çmendura, 26-vjeçari bën selfie nga reflektimi i syrit të gjarprit

Publikuar tek: bota, më 15:23 25-07-2018 Kap poza të çmendura, 26-vjeçari bën selfie nga reflektimi i syrit të gjarprit

Çmenduritë nuk ndalojnë ndonjëherë.

Nuk kemi parë kurrë më parë selfie nga syri i një gjarpri.

Gerhard van der Westhuizen, 26 vjeç, nga Afrika e Jugut, ka kapur pozat më të çmendura që mund të mendonim, ai ka bërë selfie nga reflektimi i syrit të një gjarpri vdekjeprurës.

Ky gjarpër është më i rrezikshëm se kobra dhe një pickim i tij shkakton gjakderdhje të brendshme. Nuk sugjerohet që të provohen këto poza të çmendura pasi rrezikohet jeta.

37689275_2076791765981826_4873123027082018816_n.png

37828405_2076791789315157_5699985144450908160_n.png

37833284_2076791812648488_2064687398771490816_n.png

37753390_2076791822648487_1144454569288269824_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012202978134155
array(1) { ["section"]=> string(84) "kap-poza-te-cmendura-26-vjecari-ben-selfie-nga-reflektimi-i-syrit-te-gjarprit-129094" }