Kapen 20 kg kanabis në Korfuz, një shqiptar në pranga dhe dy të tjerë në kërkim

Publikuar tek: rajon, më 22:04 11-09-2019 Kapen 20 kg kanabis në Korfuz, një shqiptar në pranga dhe dy të tjerë në kërkim Droga e sekuestruar

Policia e Korfuzit ka arrestuar një 29-vjeçar shqiptar në flagrancë me 20 kilogram kanabis.

Shqiptari u kap në një pyll në veri të ishullit grek teksa po transportonte drogën e ndarë në 18 pako.

Policia helene njofton se dy shqiptarë të tjerë që dyshohet se kanë lidhje me drogën janë shpallur në kërkim. Ata janë të moshës 19 dhe 20 vjeçare.

Shqiptarët akuzohen për trafik ndërkombëtar droge dhe grup të organizuar kriminal.

Foto nga droga e sekuestruar:

swf3ege45ghe45h45h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093038082122803
array(1) { ["section"]=> string(85) "kapen-20-kg-kanabis-ne-korfuz-nje-shqiptar-ne-pranga-dhe-dy-te-tjere-ne-kerkim-178131" }