Kapen 500 kg kanabis në një banesë në Tiranë, shoqërohen pronarët

Publikuar tek: aktualitet, më 23:01 26-05-2017 Kapen 500 kg kanabis në një banesë në Tiranë, shoqërohen pronarët

Një sasi prej rreth 500 kg kanabis është sekuestruar mbrëmjen e sotme në një banesë në Tiranë.

Mësohet se droga ishte e ndarë në 15 thasë dhe u gjet në një banesë private tek zona e njohur si ish-fusha e aviacionit. Policia ka shoqëruar pronarët e banesës private.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasje me thika e të rinjve në Elbasan, disa të plagosur
Befason deputeti i PS: Lista e PD, humbje për politikën por fitore për Bashën »
Article Logic
Execution time: 0.0097861289978027
array(1) { ["section"]=> string(70) "kapen-500-kg-kanabis-ne-nje-banese-ne-tirane-shoqerohen-pronaret-80122" }