Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 01-03-2018 Kapen 60 kg drogë afër Kapshticës, arrestohen shqiptarët

60 kg drogë janë sekuestruar nga policia greke në afërsi të pikës kufitare Kapshticë.

Droga u gjet në makinën e një shqiptari, dhe në pranga janë vendosur shoferi 33-vjeçar, dhe pasagjeri 24-vjeç.

Sakaq, është shpallur në kërkim pronari i mjetit, 59-vjeç.

Identiteti i të arrestuarve ende nuk bëhet i ditur, sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lezhë: Bllokohet nga dëbora, i sëmuri transportohet në spital me helikopter
U tha se s’kishte patur kurrë probleme me policinë, zbulohet FAKTI TRONDITËS për biznesmenin Arbri Çekaj »
Article Logic
Execution time: 0.010835886001587
array(1) { ["section"]=> string(62) "kapen-60-kg-droge-afer-kapshtices-arrestohen-shqiptaret-111897" }