Kapen dy mjete në Janinë me 77 kile drogë, arrestohen dy të rinj shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:07 22-01-2017 Kapen dy mjete në Janinë me 77 kile drogë, arrestohen dy të rinj shqiptarë

Janë  zbuluar dhe sekuestruar 77 kile e 50 gram marijuanë brenda dy mjeteve pranë lumit të Zaravinës në Janinë.

Policia bën me dije se janë arrestuar dy të rinj shqiptarë të moshes 30 dhe 33 vjeç. Emrat e tyre nuk janë bërë akoma publikë ndësa policia po vijon operacionin për zbardhjen e plotë të ngjares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë zbarkojnë në Rinas për një qëllim të rëndësishëm (VIDEO)
Shembull për t’u ndjekur, qytetarët vijojnë dorëzimin e armëve pa leje në polici (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010510921478271
array(1) { ["section"]=> string(79) "kapen-dy-mjete-ne-janine-me-77-kile-droge-arrestohen-dy-te-rinj-shqiptare-66266" }