Kapen me kokainë dhe armë, arrestohen dy të mitur dhe një 50 vjeçar në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:26 13-11-2015 Kapen me kokainë dhe armë, arrestohen dy të mitur dhe një 50 vjeçar në Vlorë Foto ilustruese

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës pas operacionit të koduar “Trekëndëshi”.

Dy djemve të mitur dhe një 50 vjeçari iu janë gjetur rreth 640 gram lëndë narkotike kokainë me vlerë 50 mijë euro si dhe një armë zjarri. Të arrestuarit janë Gj.M, 15 vjeç, Xh.V, 16 vjeç dhe shtetasi Ilia Papa, 50 vjeç. Të arrestuarit akuzohen për shpërndarje të drogës, ndërsa policia ka sekuestruar edhe automjetin tip “Peugeot” me targa AA523GL, tre telefona celularë dhe një çantë personale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Napoli, 115 kg kanabis nga Shqipëria të fshehura mes dyshekëve ortopedik
Zbardhet misteri i “dronit” mbi vilën e kryeministrit Rama në Surrel »
Article Logic
Execution time: 0.012062072753906
array(1) { ["section"]=> string(81) "kapen-me-kokaine-dhe-arme-arrestohen-dy-te-mitur-dhe-nje-50-vjecar-ne-vlore-25366" }