'Kapeni javën! Është e fundit', ish-ministri apel: Shkoni te Meta, situata kritike

Publikuar tek: politike, më 14:38 16-06-2019 'Kapeni javën! Është e fundit', ish-ministri apel: Shkoni te Meta, situata kritike

Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti i ka bërë thirrje mazhorancës sipas tij të kapin kohën, për t'i dhënë kështu zgjidhje ngërçit politik.

Në një postim në Facebook, Panariti shkruan se duhet të shkohet tek presidenti për të gjetur rrugën drejt zgjidhjes.

Postimi i plotë i Panaritit:

Kapeni javën!

Është e fundit!

Është kritike dhe ndofta pa kthim!

Shkoni te Presidenti dhe nisni bisedimet me opozitën e vërtetë dhe gjeni zgjidhjen!

Zgjidhje jo vetëm për një palë zgjedhje, por për rivendosjen e pluralizmit, i cili është jashtë binareve dhe po rrëshqet në diktaturë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021083116531372
array(1) { ["section"]=> string(83) "kapeni-javen-eshte-e-fundit-ish-ministri-apel-shkoni-te-meta-situata-kritike-168436" }