Kapet falsifikatori në Vlorë, i sekuestrohen 3,000 euro false

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 23-07-2015 Kapet falsifikatori në Vlorë, i sekuestrohen 3,000 euro false

3,040 euro, një printer, një fotokopje dhe një skaner janë sekuesturar nga policia e Vlorës gjatë aksionit të kapjes së falsifikatorit të parave.

Pas hetimin 1 mujor në prangat e policisë ka rënë shtetasi Nanx Nanxa, 30 vjeç, i akuzuar për falsifikim parash. 30 vjeçarit i janë sekuestruar edhe 10 kontrata huaje false gjatë momentit të arrestimit në banesën e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisariati Dixhital gabon sërish, nuk konstaton shkeljen e denoncuar nga qytetari
Përplasen dy automjete në Lezhë, 6 të plagosur, 12 vjeçari në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.016700983047485
array(1) { ["section"]=> string(66) "kapet-falsifikatori-ne-vlore-i-sekuestrohen-3-000-euro-false-16810" }