Kapet i riu me 80 doza heroinë, shikoni si i kamuflonte për të mos rënë në sy (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:48 06-06-2017 Kapet i riu me 80 doza heroinë, shikoni si i kamuflonte për të mos rënë në sy (FOTO)

Arrestohet një person, pasi policia e kapi me 80 doza të dyshuara si heroinë.

Në kuadër të operacionit të koduar “START” u arrestua në flagrancë Aldi Përfundi, 34 vjeç banues në Gramsh.

Arrestimi i tij u bë pasi, gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij dhe gjatë kontrollit fizik u gjet dhe u sekuestrua një sasi lënde narkotike e dyshuar Heroinë, e ndarë në doza.

Grupi hetimor sekuestroi në cilësinë e provës materiale: 80 doza lëndë narkotike e dyshuar Heroinë. Automjetin me targa AA 007 BE. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve". 

 

18947316_10210024107661284_1103544676_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruas i vdes foshnja në bark, burri denoncon mjekët: E di kush e ka fajin
U përfshi në fushatë, ministrja teknike hetim për drejtoreshën e PS-së »
Article Logic
Execution time: 0.011397123336792
array(1) { ["section"]=> string(87) "kapet-i-riu-me-80-doza-heroine-shikoni-si-i-kamuflonte-per-te-mos-rene-ne-sy-foto-81387" }