Kapet kamioni me drogë në doganën e Bllatës, mjeti kishte logon e një kompanie imobilare

Publikuar tek: aktualitet, më 14:23 06-08-2020 Kapet kamioni me drogë në doganën e Bllatës, mjeti kishte logon e një kompanie imobilare Ilustruese

Një kamion me drogë është kapur ditën e sotme në doganën e Bllatës.

Bëhet me dije se një sasi e kosiderushme  lënde narkotike është gjetur në një kamion, i cili mbante logën e një mobilerie.

Sakaq, mësohet se droga ishte e ndarë në disa pjesa dhe ishte e fshehur në dyshemenë e kamionit.

Dyshohet se kanabisi po dërgohej drejt Maqedonisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096848011016846
array(1) { ["section"]=> string(94) "kapet-kamioni-me-droge-ne-doganen-e-bllates-mjeti-kishte-logon-e-nje-kompanie-imobilare-216282" }