Kapet krijesa e rrallë në detin e Vlorës, peshon plot 340 kg (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:13 11-01-2017 Kapet krijesa e rrallë në detin e Vlorës, peshon plot 340 kg (Foto)

Peshkatarët në Vlorë kanë kapur një një peshkaqen mjaft të rrallë për brigjet shqiptare.

I gjatë 4.5 metra, peshkaqeni me nuancë ngjyrë rozë, peshon plot 340 kilogram dhe është nxjerrë në breg nga peshkarexha “Leo”.

dfq3tsfhyethh5tr5.jpg

fgh5rjsxtuklyihot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vijojnë problemet nga moti i keq, kjo është situata deri tani në të gjitha qarqet
Lushnja zbardhet nga dëbora, për herë të parë që nga viti ‘85 »
Article Logic
Execution time: 0.011030197143555
array(1) { ["section"]=> string(70) "kapet-krijesa-e-rralle-ne-detin-e-vlores-peshon-plot-340-kg-foto-65257" }