Kapet marijuanë në Greqi, në pranga dy shqiptarë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:34 29-10-2017 Kapet marijuanë në Greqi, në pranga dy shqiptarë ilustruese

Policia greke ka mundur të sekuestrojë një sasi prej 55 kg lëndë narkotike e llojir marijuanë.

Në kaudër të këtij operacioni janë vënë në pranga dy poseduesit, dy shqiptarë, përkatësisht 27 dhe 31 vjeç. 

Nën sekuestro përfunduan edhe dy automjetet e shqiptarëve. 

Sipas të dhënave të para droga u kap në zonën e Artës, ndërsa policia po heton për persona të tjerë të implikuar në këtë rrjet trafikimi.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030884981155396
array(1) { ["section"]=> string(53) "kapet-marijuane-ne-greqi-ne-pranga-dy-shqiptare-97620" }