Kapet ‘mat’ këngëtari, me 7 femra të zhveshura në krevat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 25-07-2018 Kapet ‘mat’ këngëtari, me 7 femra të zhveshura në krevat (FOTO) Postimi i Malumas

Këngëtari i njohur i hiteve spanjolle,Maluma, duket se po bëhet gati për projektin e ri.

Në një foto të shpërndarë në profilin e tij në Instagram, këngëtari shihet i shtrirë në krevat me 7 femra të zhveshura.

Të shumtë kanë qenë fansat që i kanë shprehur dëshirën Malumës të ishin pranë tij në ato momente.

Por, mesa duket këngëtari nuk ka nguruar aspak t’ju tregojë se në fakt nuk është ashtu siç duket, por bëhët fjalë për xhirimet e klipit të tij më të ri “Mala Mia”.

Screenshot_1.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hiti 'Mike', producenti i këngës i tregon të gjitha: Kemi punuar 250 orë, Elvana kërkon shumë…
Festë dhe ndërgjegjësim ndaj mjedisit me Telekom Electronic Beats në Jal »
Article Logic
Execution time: 0.011116027832031
array(1) { ["section"]=> string(65) "kapet-mat-kengetari-me-7-femra-te-zhveshura-ne-krevat-foto-129116" }