Kapet mat Luana Vjollca më të dashurin biznesmen, ja si i kalojnë pushimet çifti në Venecia (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:59 19-05-2019 Kapet mat Luana Vjollca më të dashurin biznesmen, ja si i kalojnë pushimet çifti në Venecia (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca ndodhet prej disa ditësh në qytetin turistik të Venecias.

Më pas asaj i është bashkuar edhe e motra Marina.

Mirëpo, vajzat nuk janë vetëm në këtë udhëtim përrallor. 

Burime për ‘Iconstyle’ i kanë fotografuar në praninë e bashkëshortit të Marinës Getoar Selimit, dhe të dashuri të Luanës, Krenar Çoçaj.

Të katërt janë fotografuar duke pritur në radhë për të hyrë në një prej ndërtesave turistike të Venecias.

Interesante është fakti që Luana dhe Krenari kanë më tepër se tre vite bashkë, por as nuk e kanë konfirmuar dhe as nuk kanë mohuar lidhjen e tyre.

WWWWWWW.jpg

YYYYYYYYYYYYYYY.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033817052841187
array(1) { ["section"]=> string(102) "kapet-mat-luana-vjollca-me-te-dashurin-biznesmen-ja-si-i-kalojne-pushimet-cifti-ne-venecia-foto-164914" }