Kapet me 20 kile drogë në “Don Bosko”, arrestohet 23 vjeçari (EMRI dhe VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:43 01-04-2017 Kapet me 20 kile drogë në “Don Bosko”, arrestohet 23 vjeçari (EMRI dhe VIDEO)

Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e djeshme, pasi iu sekuestruan 20 kg lëndë narkotike, e llojit kanabis sativa.

Burime nga policia bëjnë me dije se 23 vjeçari, Qemal Lika banues në Fushë-Krujë u arrestua në lagjen Don Bosko, pasi në mjetin e tij tip “Renault” iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale lënda narkotike, ndërkohë që materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë së Tiranës për hetime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ceremoni përkujtimore në nder të dëshmorëve të demokracisë në Shkodër, merr pjesë dhe politikani shqiptar
Bombaj shokon me deklaratën e tij: Ajsi u trafikua, ka video porno në Youtube »
Article Logic
Execution time: 0.010844945907593
array(1) { ["section"]=> string(78) "kapet-me-20-kile-droge-ne-don-bosko-arrestohet-23-vjecari-emri-dhe-video-73769" }