Kapet me 22 doza drogë, arrestohet në flagrancë poseduesi (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:47 31-01-2017 Kapet me 22 doza drogë, arrestohet në flagrancë poseduesi (Emri)

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 24-vjeçar pasi është kapur me 22 doza drogë.

Burime të polciisë bëjnë me dieje se është arrestuar shtetasi:

-Tauland Sinaj, 24 vjeç, banues në lagjen "Naftëtari" Patos. (I dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”).

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen "5 Shkurti" Ballsh, gjatë kontrollit fizik i janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 22 doza lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për  veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlonjati hyn në farmaci dhe vjedh para, policia e prangos (IDENTITETI)
Do shpërndante drogën në një gjimnaz por arrestohet në flagrancë 18-vjeçari (NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.010642051696777
array(1) { ["section"]=> string(67) "kapet-me-22-doza-droge-arrestohet-ne-flagrance-poseduesi-emri-67203" }