Kapet me 45 doza drogë, arrestohet në flagrancë 33-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:04 05-02-2017 Kapet me 45 doza drogë, arrestohet në flagrancë 33-vjeçari (Emri)

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur me 45 doza drogë në qytetin e Fierit.

Burime zyrtare të policisë bjënme dije se është arrestuar shtetasi:

-Aurel Osmëni, 33 vjeç, banues në lagjen "11 Janari", Fier.

Arrestim i këtij shtetasi u bë pasi gjatë natës, në lagjen "11 Janari" Fier është kapur në kushtet e flagrancës me 45 doza lënde narkotike të dyshuar Cannabis Sattiva të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me 30 kile kanabis, arrestohen 3 të rinj nga Elbasani, në kërkim 2 të tjerë (EMRAT)
Gruaja rreh bashkëshortin dhe tenton ta mbysë, bashkëpunon dhe i biri (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.010358095169067
array(1) { ["section"]=> string(68) "kapet-me-45-doza-droge-arrestohet-ne-flagrance-33-vjecari-emri-67768" }