Kapet me armë zjarri pa leje ‘Mond Çekiçi’, mik i Lul Berishës dhe anëtar i bandës së Durrësit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:57 24-09-2020 Kapet me armë zjarri pa leje ‘Mond Çekiçi’, mik i Lul Berishës dhe anëtar i bandës së Durrësit Ilustruese

Është arrestuar ditën e sotme Edmond Koçi, i njohur ndryshe si “Mond Çekiçi”, anëtar i bandës së Durrësit dhe mik me Lul Berishën.

Ai është kapur nga forcat e policisë me armë zjarri pa leje, ndërsa edhe më parë në vitin 2009 është dënuar me 2 vite burg për të njëjtën arsye.

Edmond Koçi konsiderohet nga policia e Durrësit si person me rrezikshmëri të lartë, për shkak të së kaluarës së tij si anëtar i bandës së Lul Berishës, ndërsa ishte mik edhe me Emiljano Shullazin dhe Plarent Dervishaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012087106704712
array(1) { ["section"]=> string(98) "kapet-me-arme-zjarri-pa-leje-mond-cekici-mik-i-lul-berishes-dhe-anetar-i-bandes-se-durresit-221546" }