Kapet me drogë, arrestohet 36-vjeçari në Lezhë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:15 31-03-2018 Kapet me drogë, arrestohet 36-vjeçari në Lezhë (EMRI) Foto ilustruese

Një 36-vjeçar nga Lezha është vënë në prangat e policisë pasi u kap me 31.13 gram kokainë.

Bëhet fjalë për shtetasin Izmir Gurluge, banues në qytetin e Lezhës. 36-vjeçari akuzohet për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. Sakaq, policia është duke zhvilluar hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në Tiranë, sipërfaqe të tëra pylli të shkrumbuara (FOTO)
Përleshja e protestuesve me policinë në Rrugën e Kombit, reagon ARTA MARKU: Shkelësit e ligjit para përgjegjësisë (DEKLARATA) »
Article Logic
Execution time: 0.011713981628418
array(1) { ["section"]=> string(57) "kapet-me-droge-arrestohet-36-vjecari-ne-lezhe-emri-115188" }