Kapet me kokainë dhe 20 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 15:45 20-07-2019 Kapet me kokainë dhe 20 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Riçione, Itali.

25-vjeçari me inicialet O. R., dyshohej se merrej me trafik të lëndëve narkotike.

Gjatë ndalimit atij i janë gjetur 52 gramë kokainë. Në kontrollin e ushtruar në banesë, i janë gjetur edhe 20 mijë euro, që janë sekuestruar.

Sipas mediave italiane, i riu shqiptar ishte i njohur për policinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018199920654297
array(1) { ["section"]=> string(70) "kapet-me-kokaine-dhe-20-mije-euro-arrestohet-shqiptari-ne-itali-172789" }