Kapet në Kosovë dhe dënohet me 8 vite burg shqiptari që përdhunoi një 18-vjeçare në Britani

Publikuar tek: aktualitet, më 16:19 14-02-2017 Kapet në Kosovë dhe dënohet me 8 vite burg shqiptari që përdhunoi një 18-vjeçare në Britani

Është arrestuar në Kosovë 24-vjeçari shqiptar Blerim Hajdarmataj, i dënuar me 8 vite burg në Britaninë e Madhe për përdhunimin e një 18-vjeçareje.

Gjatë gjyqit ndaj tij, Hajdarmataj u arratis nga Britania por autoritetet angleze e gjurmuan dhe lokalizuan vendndodhjen e tij në Shqipër. 24-vjeçari u arrestua në Kosovë dhe u dënua me 8 vite burg për krimin e kryer në një lokal të Chelmsford në vitin 2014.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja në rrugën e Rinasit, RENEA, FNSH dhe Policia e Tiranës aksion në banesat e të dyshuarve
Një tjetër kompozitor largohet nga RTSH: Më erdhi radha »
Article Logic
Execution time: 0.010755062103271
array(1) { ["section"]=> string(97) "kapet-ne-kosove-dhe-denohet-me-8-vite-burg-shqiptari-qe-perdhunoi-nje-18-vjecare-ne-britani-68692" }