Kapet shqiptari me 5 kg KOKAINË të shënjuar “LAMBO”, ja çfarë e tradhëtoi (DETAJE)

Publikuar tek: bota, më 12:38 20-01-2021 Kapet shqiptari me 5 kg KOKAINË të shënjuar “LAMBO”, ja çfarë e tradhëtoi (DETAJE) Ko

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi i janë gjetur 5 kilogram kokainë.

Autoritetet italiane bëjnë me dije se shqiptari u ndalua në provincën e Lecco-s teksa udhëtonte me një furgon frigoriferik. Policia vuri re se furgoni ishte i zbrazur, çka i bëri ata të dyshojnë se shqiptari nuk po lëvizte për arsye pune.

Gjithashtu gjatë marrjes në pyetje, ai shfaqi shenja të forta nervozizmi, ndërsa karabinierët vendosën të kontrollojnë mjetin.

Ata zbuluan brenda furgonit pesë pako kokainë, secila nga 1 kilogram të mbështjella dhe të shënuara me mbishkrimin “LAMBO”, raporton Newsbomb.al.

Hetimet vijojnë për zbulimin e këtij rrjeti të drogës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Joe Biden do firmosë menjëherë 17 urdhra ekzekutivë për të “zhbërë” politikat e Trump, rivendos programet e epokës Obama
Pamjet 'LIVE': Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë para se të nisë ceremonia e inagurimit të Joe Biden »
Article Logic
Execution time: 0.011912822723389
array(1) { ["section"]=> string(84) "kapet-shqiptari-me-5-kg-kokaine-te-shenjuar-lambo-ja-cfare-e-tradhetoi-detaje-235695" }