Kapet shqiptari në Itali, mbante të fshehur 100 kg marijuanë në makinë

Publikuar tek: bota, më 16:29 16-01-2019 Kapet shqiptari në Itali, mbante të fshehur 100 kg marijuanë në makinë

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia italiane në rajonin e Kalabrisë, me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike të tipit marijuan.

Policia ka sekuestruar në automjetin e tij, rreth 100 kg marijuanë.  

Ai është arrestuar nga një postobllok policësh, të cilët e kanë ndaluar në rrugë dhe në bagazhin e automjetit kanë gjetur lëndë narkotike.

Autoritetet po hetojnë mbi bashkëpunëtorët e destinacionin e marijuanës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013957023620605
array(1) { ["section"]=> string(76) "kapet-shqiptari-ne-itali-mbante-te-fshehur-100-kg-marijuane-ne-makine-149060" }