Kapi punonjësen duke fjetur në orar të punës, nuk do ta besoni çfarë i bëri shefi

Publikuar tek: bota, më 19:56 10-06-2019 Kapi punonjësen duke fjetur në orar të punës, nuk do ta besoni çfarë i bëri shefi

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Sidney të Australisë. Një pastruese u ‘kap mat’ nga kamerat e sigurimit duke fjetur gjumë në divanin e lokalit, ndonëse ishte në orarin e punës.

Kur shefi i saj u informua për këtë akt ka reaguar në mënyrën që askush nuk e priste.

Të gjithë menduan se shefi të nervozohej, por ai bëri të kundërtëne kësaj, pasi publikoi fotografinë e pastrueses në rrjetet sociale dhe tha se ajo ka të drejtë që të flejë në mënyrë që të rifitojë fuqinë e humbur.

‘Jeta është e vështirë shumë herë. Meqë puna u bë atëherë nuk ka asnjë problem që pastruesja të flejë gjumë dhe të shplodhet’, shkruajti në postimin e tij pronari i lokalit.

Përdoruesit e internetit e kanë përgëzuar këtë shef dhe kanë kërkuar që dhe të tjerët të marin shembull prej tij.

62457493_1578049425659602_7138372659703709696_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023547887802124
array(1) { ["section"]=> string(87) "kapi-punonjesen-duke-fjetur-ne-orar-te-punes-nuk-do-ta-besoni-cfare-i-beri-shefi-167700" }