Kapi të dashurin ‘mat’ në klub me femra, gruaja bën për spital burrin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:16 15-04-2019 Kapi të dashurin ‘mat’ në klub me femra, gruaja bën për spital burrin (VIDEO)

Një moment shokues ka përjetuar një burrë 34-vjeçar i cili ishtë në një bar në Peru.

Burri ishte nën shoqërinë e 3 femrave dhe pinte alkool në një lokal kur e dashura e tij hyri me dhunë dhe e ka goditur me karrige.

Sipas Daily Mail, gruaja e tij ishte e nervozuar pasi burri harxhonte paratë e familjes për të konsumuar alkool dhe për të qerasur femra të tjera. Në videon e publikuar në internet mund të shihet burri i shtrirë në tokë ndërsa përpiqet që të mbrohet nga goditjet e gruas së nervozuar.

Gruaja e tij me stol në dorë e godet dhe femrat e tjera përpiqen që ta qetësojnë por nuk ia dalin dot. Në fund gruaja është larguar dhe ka pritur jashtë lokalit burrin e saj, i cili çohet i frikësuar.

Nuk është e qartë nëse policia ka hetuar ngjarjen por me siguri 34-vjeçari kaloi një moment shokues...

57038321_332115884114871_2109122211292905472_n.png

57034651_273848633569268_522041094301548544_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084860324859619
array(1) { ["section"]=> string(79) "kapi-te-dashurin-mat-ne-klub-me-femra-gruaja-ben-per-spital-burrin-video-160496" }