"Kapiten, u kry", Kombëtarja e Kosovës bën realitet ëndrrën e Fadil Vokrrit

Publikuar tek: sport, më 00:50 21-11-2018

Vazhdimi i aventurës së Kosovës në Ligën e Kombeve i dedikohet padyshim të gjithë shqiptarëve, por në veçanti dhe legjendës së futbollit Fadil Vokrri.

Në një postim në Facebook “Fansat e Futbollit të Kosovës” deklarojnë se “Dardanët” e mbajtën premtimin.

“Kapiten, u kry!”, kanë shkruar ata në foton e publikuar të legjendës Fadil Vokrri.

Vokrri u nda nga jeta në muajin qershor pas një infarkti.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllet gjithçka në Elbasan Arena, tifozët "mësyjnë" në fushë për arsyen e veçantë
»
Article Logic
Execution time: 0.0087549686431885
array(1) { ["section"]=> string(78) "kapiten-u-kry-kombetarja-e-kosoves-ben-realitet-endrren-e-fadil-vokrrit-142263" }