Kapiteni Cana i paduruar, merr djalin 3 muajsh e gjysmë dhe i mëson makinën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:34 19-01-2016 Kapiteni Cana i paduruar, merr djalin 3 muajsh e gjysmë dhe i mëson makinën

Lorik Cana i paduruar. Kapiteni i Kombëtares Shqiptare mezi ka pritur këto ditë që djali i tij të rritet edhe pak, për të bërë gjënë që ka dashur më së shumti: t’i mësojë makinën.

Veshur me xhup, kapuç e doreza ai e ka marrë në krahë djalin e tij vetëm 3 muajsh e gjysmë dhe e ka vendosur në timon.

‘’Piloti i së ardhmes, bebja-shqiponjë, bebja-shofer’’, kështu shkruan Cana për Boikenin. Kuptohet që i biri nuk ka mësuar as të flasë jo më të drejtojë një makinë, por kjo foto është kaq e adhurueshme...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022417068481445
array(1) { ["section"]=> string(80) "kapiteni-cana-i-paduruar-merr-djalin-3-muajsh-e-gjysme-dhe-i-meson-makinen-30410" }