Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana bën thirrje: Urime Elhaida, votoni nr 14

Publikuar tek: kulture-art, më 21:02 19-05-2015 Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana bën thirrje: Urime Elhaida, votoni nr 14 Statusi i Lorik Canes per Elhaida Danin

Kur kanë mbetur dhe pak minuta nga performanca live e Elhaida Danit në eurosong në Vjenë, është kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, i cili i ka kujtuar edhe njëherë të gjithë Shqiptarëve jashtë vendit që të votojnë numrin 14 dhe Elhaida Danin. 

Ai ka postuar vetëm para pak minutash një status në facebook, me foton e këngëtares me duart e vendosura si shqiponjë, duke shkruar “Elhaida suksese, voto nr 14”.

Dhe kjo thirrje e kapitenit shqiptar, edhe pse është e momenteve të fundit, do të ketë patjetër efektin e saj për gjithë shqiptarët që janë jashtë vendit dhe mund të votojnë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034702062606812
array(1) { ["section"]=> string(87) "kapiteni-i-kombetares-shqiptare-lorik-cana-ben-thirrje-urime-elhaida-votoni-nr-14-11527" }