Kapiteni iku por të gjithë do e kujtojnë kështu

Publikuar tek: sport, më 12:52 24-06-2016 Kapiteni iku por të gjithë do e kujtojnë kështu

Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana që ka luajtur me kombëtaren shqiptare që prej vitit 2003 plot 93 ndeshje nuk do të veshë më fanelën kuqezi por numri 5 i kombëtares do jetë gjithnjë i skalitur në memorjen e tifozëve.

Për gjithçka që ai i ka dhënë futbollit tonë por veçanërisht për ndeshjen me Serbinë në Beograd ku kapiteni mbrojti me shpirt flamurin dhe shokët e tij të skuadrës. Shumë lot dhe sakrificë për kapitenin që na solli deri këtu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020253896713257
array(1) { ["section"]=> string(53) "kapiteni-iku-por-te-gjithe-do-e-kujtojne-keshtu-44481" }