Kapiteni Lorik Cana shijon pushimet me familjen (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 08-07-2016 Kapiteni Lorik Cana shijon pushimet me familjen (Foto)

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana prej disa ditësh është duke shijuar pushimet verore me familjen e tij.

sdf44444nshot_1.jpg

Cana ka shpërndarë një foto mes dy vajzave që besohet se janë motra dhe kushërira e kapitenit. Ndërsa dje ai ndau me fansat një foto të tatuazheve të tij patriotike.

LORIKenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010950803756714
array(1) { ["section"]=> string(58) "kapiteni-lorik-cana-shijon-pushimet-me-familjen-foto-45963" }