Kapiteni rus përplas anijen me urën në Korenë e Jugut, ishte… tapë (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:16 01-03-2019 Kapiteni rus përplas anijen me urën në Korenë e Jugut, ishte… tapë (PAMJET VIDEO)

Kapiteni i një anijeje ruse në Korenë e Jugut duke qenë nën efektin e alkoolit ka drejtuar anijen pranë urës së madhe Gwangan.

Anija është përplasur me urën por për fat të mirë ka ndaluar.

Kapiteni i anijes sipas informacioneve kishte nivele alkooli tre hërë me të larta sa e lejueshmja.

Fatmirësisht nga përplasja s’ka patur asnjë të lënduar përveç dëmeve materiale. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013394117355347
array(1) { ["section"]=> string(84) "kapiteni-rus-perplas-anijen-me-uren-ne-korene-e-jugut-ishte-tape-pamjet-video-154733" }